Sunday, September 13, 2009

Queen Anne´s Lace.

Täna oli imeilus päikeseline päev, just paras pildistamiseks. Sel korral Liisbet modelliks olla ei tahtnud, on hirmus nohune.Muster Queen Anne´s Lace
Lõng Merinos Extra Titan Wool 100g/1400m.
Kaalu 42g.
Minu esimene sall nii peene lõngaga. Üllatavalt mõnus oli kududa ja ringvardaid ei läinudki vaja. Lõpp oli küll veidi ebamugav, aga paari rea kudumiseks ma ringvarrastele ka üle ei tahtnud minna. Olen vist mitu korda juba öelnud et Andrea mustrid mulle tohutult meeldivad. Lihtsalt kirja pandud ja ilusad. Tema disainitud salle tuleb veel ja veel.Viljandi.
Reede lõunaaegu sõitsime Viljandisse. Liisbetil on alati tahtmine kohe maale minna, talle meeldib seal väga. Öö olime küll linnas, aga maale saime ka laupäeval. Sügis on kohale jõudnud, aga päike särab ikka. Vananaistesuvi.

Päevalilled on võimsad, nii pikad.Kasvuhoones on tomatisaak ka vägev, nagu igal aastal.Valge klaar oli päris valmis saanud, seest läbipaistev ja magus... Pirnid, astelpaju, mõned ploomid. Aias on sügis ikka päris magus. Kõrvitsadki olid juba päris pirakad. Kahjuks ei tulnud sel aastal meie arbuusidele mitte ühtegi palli otsa, aga üritame järgmisel korral uuesti.
Miki oskas meid jälle üllatada, talle meeldis kaalikate juurikaid närida.

No comments: