Saturday, July 16, 2011

HeegeldamineSel kevadel telliti minult pruutkleidile pits. Tarvis oli rinnaalla ja üks õlapael pitsiliseks teha. Mõtlesime ja katsetasime erinevaid, aga lõpuks otsustasime iiripitsi kasuks. Sellest tööst mul kahjuks pilti ei ole, aga sellest tegemisest avastasin taas enda jaoks heegeldamise. Algul ei saa vedama ja pärast ei saa pidama, täpselt nii oligi.
Kõik need tööd on heegeldatud vanadest jääkidest:Aafrika lilled.
Sellest tuleb üks suurem projekt ja kindlasti ka aeganõudev. Plaanis teha suur-suur tekk, kuid kasutan vaid jääke. See tähendab et tuleb hakata rohkem puuvillaseid asju tegema ;)


See on nüüd esimene postitus minu vanadest võlgadest. Järgmisena üritan õlasallid ritta seada ja uued tööd ju ikka ka tulemas. Õlasallid on minu suur nõrkus ja hoiatan juba ette et neid hakkab nüüd tulema ;) aga kindlasti muud ka, talv on tulemas ja tarvis endale ja Liisbetile kampsunid teha. Mustrid on ootel sahtlis ja lõng ka valmis vaadatud, sedapuhku küll veel ostmata, poeriiulis ootamas.

1 comment:

Deepika said...

First of all, its been 20 min I m surfing ur blog and found very interesting. Gr8 job! I too interested in traveling. So loved dis blog. Travel in India is certainly became a boom and OTA's are doing a fab job for travelers. I found For informations on SMS services pleas click on Bulk SMS Services , Bulk SMS Providers , Bulk SMS Gateway , International Bulk SMS Gateway , Bulk SMS India , Cheap Bulk SMS Service