Sunday, March 11, 2018

Uued oskused.

Uus aasta on hooga käima läinud, aga siin pole miskit muutunud. Tasapisi toimetan, töö ja lapsed võtavad oma aja ja muuks suurt miskit aega ei jää. Ikka tasa ja targu.
Uued oskused: minu esimene kahevärviline rätt, ehk, et värvi ja valged nupud.  Pille rääkis, et koob nii ja ma pidin ju ka järgi ahvima.
Lootusekirjaga rätt.
Lõngaks Haapsalu salli lõng 100g/1500m 100% meriinovill ja ReineII bordoo. Vardad alustamisel 5,0 ja edasi 2,5 Päris tüütu oli neid valgeid nupukesi sinna saada, aga tulemus oli seda vaeva väärt.Nüüd on varrastel, 1,5 varrastel, Viljandi põlvikud uuest imelisest raamatust Eesti silmuskudumine 2 Sukad ja sokid. Juurde juurde tagasi. Hakkasin kuduma ja tundus alguses, et see valmimine on kaugel kaugel, aga lapse und valvates ( oh, ma loodan, et mu pisike poisike rahuneb ka maha ja meie elu muutub veidigi stabiilsemaks) on märkamatult esimese põlviku säär valmis saanud ja seda vaid 5. päevaga. Minu jaoks saavutus, nädal ja põlvik. Annab lootust.


Lõngaks on Dropsi Fabel ja kuna sel lõngal hetkel super hind, sai varuga tellitud. Seega, plaanid on võimsad :) ja 1,5 varras polegi nii hirmutav enam. Samas, sel ööl loodan ma ka veidigi magada, oh need lapsed ja mina teadagi olen paras kanaema. Homme jälle tööle, aga no veidi veel jaksu on :) ja kui telekast midagigi kõrvale tarbida, või ERRi äpist mõnda juttu kuulata....... Oh, ma pean vist ise kuidagi maha rahunema ja katsuma oma mõtted korda saada ja iseendale andestada.....
Seega, kudumine rahustab ja nii koomegi edasi :) Pea püsti ja edasi! Aitäh sõbrad, et Te mul ikka olemas olete ja mind ikka veel välja kannatate!
Kohtumisteni!

No comments: