Sunday, April 6, 2014

Pärl ja Lõngad

Nagu juba enamus teab, olen märtsi algusest tööl käsitööpoes Pärl ja Lõngad. Tõsi, kõik ei ole läinud nii ladusalt kui ma lootsin, aga õnneks on mul mõistvad ja toredad töökaaslased. Suured suured tänud teile!
Nüüd tulebki väike ülevaade sellest millega me poes tegeleme ja mida meilt osta saab.
Kuna minu armastus kuulub lõngadele, siis alustangi neist.

Vardad ja igasugu muu käsitööks vajalik: sokijukud, nõelad, liimid...... Varrastest on meil saada nii Knit Pro, Novita ja ka Pulloveri omad ning lühikesed vardad Haapsalu Salli kudujatele :)


Lõngad: sel korral paar ülevaatlikku pilti, edaspidi juba ka täpsemalt ;)
Mohäär, pitsilõng, meriino ja villane lõng. On ka akrüüli, sest ka sellele lõngale on ostjad olemas.Veidi luksuslikum riiul: Rowan, Alpaca, Mimi, Yak


Heegelniitide valik on selline:


On ka suvelõngad, puuvillased, aga neist juba järgmisel korral :)

Tikkimishuvilistele on meil nii mulineed kui ka villaseid tikkimisniite, samuti Muhu tikandiks valmis joonistatud kartongidPärlid ja ehetetarvikud, Swarovski kristallid ja poolvääriskivid
 Veidi ka kunstitarbeid: pintslid, siidivärvid ja kangavärvid:Kaupa on veel ja veel...... Juba järgmisel nädalal tuleb siia lisa ;) Samas kutsun kõiki kaasa mõtlema ja sõna võtma, mida, millist kaupa võiks veel poes olla? Tehke julgelt ettepanekuid, kas siin või FBs. Aitäh!

2 comments:

Helin Puksand said...

Minu arvates on lõnga valik päris hea, aga KnitPro valikus võiks olla ka lühikesed integreeritavad vardad. Samuti ei olnud vist peenemaid (KnitPro) vardaid.
Kui Sul on kindel graafik, siis võiksid ka selle meile teada anda, sest siis tuleksin just sel ajal. :)

Malle said...

Helin, andsin soovi edasi. Ma pean tunnistama, et endal mul polegi integreeritavaid vardaid ja KnitProd on vaid sukavardad 3,0 ja 3,5 suuruses.

Sel nädalal olen kindlalt tööl neljapäeval ja reedel 10.00 - 21.00 kolmapäev on veel lahtine, kui siis 10.00 - 17.00