Friday, March 9, 2012

Lõngagurmee Noroga

Hoiatan kohe ette, et tänases postituses on palju pilte ja vähe juttu ;) Fantastilises lõngapoes Wool and Woollen toimus Lõngagurmee, tutvustati Noro uusi lõngu ja uskuge, need lõngad on super ilusad ja huvitavad. Kohal oli mõnus pisike seltskond, tore oli jutustada, näppida ja imetleda lõngu ja kuulata teiste kogemusi Noroga kudumisest ja ka üldisemalt kudumisest. Suured suured tänud poe perenaisele ja müüjale, tore naistepäeva õhtu oli!
Paljusid jätab poolilt vaadates Noro ükskõikseks, aga kui hakata kuduma ja vaadata kuidas värvid hakkavad jooksma.... ise ei kujutaks ettegi, et sellised värvid ja toonid üldse kokku sobivad. Lisaks ka muidugi koostis, mina olen ostnud kahte erinevat Flower Bedi, mille koostis on 35% siidi, 35% kidmohääri ja 30% villa. 100g on 360m lõnga ja mina koon seda 3,5 varrastega. Esimesel pildil poolik mantel ja värviks 107
Teisel aga värviks 101 ja saamas pluuseks.
Nüüd jääb oodata aprillikuud, loodetavasti jõuavad selleks ajaks kohale suvelõngad Itaaliast ja loodetavasti jõuan ka mina sinna ;) Kunagi ei või ju teada mis elu toob ;)

1 comment:

Anna said...

Kahju, et olin sel ajal ära. Lõngu vaadata on alati mõnus ja õpetlik, isegi kui ei osta:). Vaat suvelõngu oleks küll vaja, minu meelest on huvitavaid suvelõngu Eestis vähevõitu.