Monday, October 25, 2010

Küünlaalused.

Laupäeval tuli suur tahtmine heegeldada. Kindlasti midagi hästi lihtsat, sest pea on nohust nii raske ja mõistus keeldub minuga koostööd tegemast. Lisaks on väljas juba pime ning aeg hakata küünlaid põletama.Muster Dropsilt 0 - 705
Lõng kodustest varudest ja nõel 3. Esialgu jääb kaks alust, selliseid küünlaid lihtsalt pole rohkem, aga samas võib juhtuda et teen veel mõned. Jõululauale sobivad imehästi ja sinna oleks tarvis vähemalt kolme. Veidi on veel aega sellega.Siiani olen endale antud lubadust suutnud pidada: poolikud tööd tuleb lõpetada! Jäänud on veel vaid üks sall, teised valmis, viimistletud ja pildistamise ootel.
Uusi mõtteid on palju, nüüd tuleb juba kinkidele mõtlema hakata. Liisbet juba tegutseb. Kõigepealt tarvis aga terveks saada, tööl on päris raske olla hetkel. Tahaks koju voodisse teki sisse.
SummerSwatchMe grupp sai ka läbi. Andreale saatsin pildid ära ja lähipäevil teeb ta oma blogis kokkuvõtte. Loodetavasti alustab ta varsti uue grupiga. Seniks aga tuleb viimane poolik töö ette võtta.

No comments: